Zaznacz stronę

Moja historia

Moja miłość i pasja do roweru…

Moja miłość i pasja do roweru zrodziła się kilka lat temu, kiedy to wspólnie z przyjaciółmi spędzałem wakacje na działce. Choć od dziecka lubiłem jeździć na rowerze, to podczas tego wyjazdu wszystko się zaczęło. Postanowiliśmy zrobić rowerowy tour.

Po kilku dniach szalonej jazdy po bezdrożach nasze rowery zaczęły się psuć i były rozregulowane. Serwisy rowerowe znajdujące się w okolicy okazały się pomyłką i wtedy postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce. Początki mojej serwisowej działalności były trudne i nie zawsze kończyły się sukcesem. Zdarzało się, że chcąc naprawić rower popsułem go jeszcze bardziej. Nie mając mentora działałem na zasadzie prób i błędów.

Z czasem błędów było coraz mniej, a sukces dawał mi ogromna satysfakcję i dodawał skrzydeł. Wtedy wymarzyłem sobie, aby pasja do rowerów stała się moją pracą. Pięć lat temu udało mi się zdobyć posadę serwisanta. Miałem ogromne szczęście, bo pracowałem pod bacznym okiem znanego w Łodzi kolarza śp. Wojciecha Otrębskiego. Zanim zdecydowałem się na otworzenie własnej działalności zdobywałem doświadczenie zawodowe w dwóch innych serwisach. W każdym z tych miejsc czerpałem wiedzę i doświadczenie od lepszych, mądrzejszych i bardziej doświadczonych ode mnie serwisantów.

Nieustannie pogłębiam swoją wiedzę i uczę się czegoś nowego. Rowery to moja wielka miłość i pasja, z której nie zamierzam zrezygnować.

Zobacz nasz SKLEP

Jest już dostępny online

725 187 671 kontakt@panbike.pl

Marek Dubicki Panbike
ul. Ketlinga 25

92-431, Łódź
NIP : 7262634005