Najbliższy termin szkolenia 15 kwietnia godzina 9:00

Czy zastanawiałeś/(aś) się kiedykolwiek jak w prosty sposób utrzymać swój rower w doskonałej kondycji?
Jak zminimalizować koszty naprawy roweru, albo nie czekać w długich serwisowych kolejkach?
Jeśli tak, to nasza szkoła Park Tool School jest właśnie dla Ciebie!
Nasze szkolenie Intermidiate to doskonały sposób na naukę podstawowych i rozszerzonych umiejętności serwisowych, które pozwolą Ci na utrzymanie swojego roweru w doskonałym stanie. W ciągu kilku godzin poznasz tajniki regulacji przerzutek, hamulców, sterów i piast, a także nauczysz się wymiany łańcucha i innych części rowerowych. Wszystko to przy użyciu profesjonalnych narzędzi.

Pozostały tylko 4 miejsca

Nie musisz być ekspertem, aby wziąć udział w naszym szkoleniu. Nasze zajęcia są przeznaczone zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych rowerzystów, którzy chcą poznać tajniki serwisowania roweru. Podczas szkolenia będziesz pracował nad swoim własnym jednośladem, dzięki czemu będziesz mógł nauczyć się jak wykonywać wszystkie czynności serwisowe w praktyce, a nie tylko w teorii. Wszystko będzie się odbywało przy naszej pomocy – jesteśmy do Twojej dyspozycji. ????
Podczas szkolenia pod naszym czujnym okiem sam przeprowadzisz serwis swojego jednośladu.
Zakres szkolenia to w całości usługa przeglądu sezonowego oraz wiele informacji praktycznych do wykorzystania na co dzień.
Szkolenie podzielone zostało na część teoretyczną, do której otrzymasz potrzebne materiały oraz część praktyczną podczas której korzystając z naszych narzędzi i przy naszej pomocy przeprowadzisz przegląd swojego roweru.
Zdobędziesz wiedzę, która pomoże Ci naprawić awarię mogącą się przytrafić w najmniej oczekiwanym momencie czy miejscu.
Po ukończeniu szkolenia otrzymasz od nas certyfikat, który będzie potwierdzał Twoje umiejętności. Ponadto, jako absolwent naszej szkoły, otrzymasz specjalny rabat na zakupy u nas.
Kurs odbywać się będzie w małej grupie 4 osób. Cenimy sobie kameralność oraz indywidualne podejście do kursanta.
Nie czekaj, zapisz się już dzisiaj i zacznij dbać o swój rower jak profesjonalista!

Cena szkolenia 550 zł.

najniższa cena z ostatnich 30 dni 430 zł

Nadal się zastanawiasz czy nasza oferta jest dla Ciebie? Masz pytania lub wątpliwości? Chętnie je rozwiejemy! Zadzwoń lub napisz do nas.