Serwis rowerowy w twojej firmie

Szukasz mobilnego serwisu rowerowego, aby Twój zespół jeździł na bezpiecznych jednośladach? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Czas pracy

Preferujemy spotkanie trwające 6-8 godzin. Jesteśmy elastyczni i możemy się dostosować do wymagań klienta.

Cel serwisu

Naszym zadaniem jest skontrolowanie roweru pod względem bezpieczeństwa, wykonanie regulacji, aby jeździł lekko oraz aby praca podzespołów była sprawna. Dla niektórych osób rower jest jedynym środkiem lokomocji. Jego stan przekłada się w znacznej mierze na komfort użytkownika. Nieodpowiednio serwisowany może stwarzać zagrożenie, a także przyczyniać się do spóźnień pracowników.

Zakres prac

Podczas serwisu wykonujemy:

-regulację przerzutek

-regulację hamulców

-dokręcenie wszystkich połączeń gwintowanych

-pompowanie opon

-kontrolę zużycia podzespołów

-czyszczenie i smarowanie napędu

-wymianę ustalonych podzespołów

Co potrzebujemy

Do pracy niezbędne jest:

-utwardzone podłoże o powierzchni ok 30 m2

-dostęp do prądu

-wypełnienia ankiety przez uczestników wydarzenia najpóźniej do 3 dni przed akcją w celu klasyfikacji oraz przygotowania potrzebnych materiałów

O NAS

Jesteśmy serwisem rowerowym pracującym z pasji i miłości do rowerów. Jednoślady naprawiamy tak jak dla siebie – tak jak to my mielibyśmy być ich użytkownikami. Nie jesteśmy zwolennikami wymianiania komponentów na siłę – wolimy naprawiać i ratować co się da. Naszym priorytetem jest bezpieczny i lekko jeżdzący rower. Zależy nam na zadowoleniu klientów i czerpaniu przez nich jak największej radości z jazdy. Na rynku działamy od 9 lat.

Cena

Koszt naszej roboczogodziny to 280 zł netto

W zamian otrzymują Państwo:

– zakres przeglądu opisany powyżej

– obecność dwóch serwisantów przez cały czas trwania wydarzenia

– serwis 4 rowerów w ciagu godziny, jeśli czas potrzeby do naprawy przekroczy ustalenia nie pobierzemy dodatkowej opłaty

 

Nie doliczamy kosztów dojazdu.
Płatność za usługę odbywa się z góry.

Cena nie obejmuje kosztów wymienianych komponentów, za które właściciele rozliczani są przy odbiorze oraz prac nie zawartych w opisie “zakres prac”.

Telefon

Email

kotakt@panbike.pl